Domů arrow ŠKOLNÍ DRUŽINA arrow Činnosti a akce

ŠKOLNÍ DRUŽINA - Činnosti a akce

Zobrazuji položky 1 až 2 (1 stránka)
Školní rok:

Odpoledne se SVČ, 14.9.15.9.2021

Dne 14. 9. se žáci druhých a třetích ročníků navštěvujících školní družinu měli možnost seznámit s nabídkou zájmových útvarů SVČ. Středisko si pro nás připravilo mnoho zajímavých a zábavných aktivit přibližujících dění v kroužcích, do kterých se děti mohou v případě zájmu přihlásit. V relaxačním koutku na nás čekaly přírodovědné hry a aktivity s paní Liškovou, uvnitř budovy jsme si mohli vyrobit malý dáreček v keramické a výtvarné dílně paní Křenkové, také si zatancovat s Erikou a Verčou v dance studiu H2B nebo si slepit Minecraftovou krychličku v modelářském oddělení pana Trlici. Děkujeme pracovníkům SVČ za pěkně připravené a zorganizované odpoledne a spolupráci.

Jana Kliková

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Projektový den se SVČ, 6.9.217.9.2021

Hned v úvodu školního roku jsme pro družinové děti třetích ročníků připravili ve spolupráci se SVČ projektový den na téma les. Lektorka přírodovědného kroužku Julie Lišková si pro děti nachystala spoustu zajímavých úkolů a soutěží, ve kterých si každý měl možnost vyzkoušet své znalosti, dovednosti, bystrý úsudek, kreativitu i spolupráci s kamarády.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zobrazuji položky 1 až 2 (1 stránka)
Školní rok:

Zajímavé odkazy