Zobrazuji položky 25 až 32 (7 stránek)
Školní rok:

Obnovení provozu ranní školní družiny od 15.2.2214.2.2022

Ranní školní družina bude od úterý 15.2. pro žáky opět otevřena od 6.00 - 7.45h (žáci budou rozděleni po ročnících). Odpolední provoz školní družiny bude probíhat i nadále v režimu rozdělení dětí podle ročníků (žáci se napříč ročníky zatím nespojují) od 11.45 do 16 hodiny.

ŠD ZŠ Pod Skalkou

Lyžařský výcvik osmáků5.2.2022

Lyžařský výcvik osmáků na Kohútce

Kohútka 31. 1. – 3. 2. 2022, instruktoři: Sedlák, Tolar, Janošek

Z Rožnova jsme vyráželi v pondělí 31. ledna v 8:15 od kina. Celému kurzu předcházelo povinné testování PCR v pátek, které znemožnilo účast třídě 8.A. Na lyžák se tak mohlo vyrazit pouze s třídou 8.B. Lyžařský areál na Kohútce v Novém Hrozenkově není pro naši školu ničím novým. V roce 2020 jsme byli v tomto středisku ubytováni na horském hotelu Spartak. V loňském školním roce jsme nemohli pro současné osmáky kurz uspořádat (Covid 19) a tak měl být tento kurz náhradou. Kurz pro 8.A se tak musí opět posunout.

Tělocvik v 5.A5.2.2022

Tak trochu jiný tělocvik v 5. A….

V pondělí jsme se v 5. A domluvili, že tento týden budeme mít tělocvik venku. Ve středu 2.2. jsme tedy všichni vzali boby a navzdory počasí vyrazili na kopec. Slibovaného sněhu sice nebylo tolik, jak nám slibovali v předpovědích, ale i tak jsme si bobování všichni užili…..

Lenka Marková, třídní učitelka 5. A

Výdej obědů pro nemocné děti2.2.2022

Výdej obědů pro nemocné děti první den nemoci

1/ Jídlonosič dát ráno na recepci, od 11 hod vyzvednout

2/ V jídelně od 10,10 hod – 10,30 hod

3/ Objednat oběd do jednorázového boxu za 10,- a vyzvednout na recepci

Prosím nechoďte do jídelny mezi děti

Hana Olivíková

Vedoucí ŠJ

31.1. Velký den pro prvňáčky2.2.2022

31.1. je pro prvňáčky velmi významný den. Dnes totiž dostali své první vysvědčení. Velmi se na něj těšili. Ale nebylo to jen vysvědčení, co je dnes mohlo těšit. Taky si uspořádali s paními učitelkami recitační soutěž za dodržení všech covidových podmínek. Všichni řekli své básničky a do okrskového kola, které se bude konat 3. března,  postoupí nejlepší dva.
Podívejte se na fotky. Jejich spokojené výrazy, úsměvy na tvářích a slunícka v očích mluví za vše.
Paní učitelky z 1.A a 1.B Pavla a Zuzka, fotografka paní asistentka Marcela.

Beseda v 5.A29.1.2022

Dne 26. 1. 2022 proběhla ve třídě 5. A beseda na téma osvobození Rožnova p. R. Toto téma velmi zajímavě představil třídě pan Mgr. Milan Hambálek.

Jeho poutavé vyprávění doplnily dobové fotografie a vlastní vzpomínky. Aby nám tuto dobu dokonale přiblížil, vydali jsme se také na místa, kde se události, které byly zachyceny na fotografiích, skutečně udály.

Bylo to velmi zajímavé a poučné nahlédnutí do historie nejen našeho města. Moc panu Hambálkovi děkujeme.

Mgr. Lenka Marková, třídní 5.A

Bruslení 3.B28.1.2022

Bruslení ve 3.B

Byli jsme moc rádi, že jsme se třídou dostali v prosinci a lednu na rožnovskou ledovou plochu. Dětem se z tělocvičny moc nechtělo, ale nakonec byly na zimním stadionu spokojené. Velení na kluzišti převzala paní učitelka Mrlíková s paní asistentkou, vypomáhali i rodiče žáků. Po volných jízdách, kde se děti vyřádily, musely plnit i řadu úkolů. Jezdily slalomy, podjížděly pod metami, sbíraly za jízdy předměty. Po šesti lekcích jsme viděli zlepšení u všech zúčastněných bruslařů.  Děkujeme touto cestou městu Rožnov p/R za umožnění bezplatného využití zimního stadionu. Dětem čerstvý vzduch prospěl, zpestřil hodiny tělesné výchovy a určitě jsme se všichni zdokonalili v bruslení na ledě.

Třídní učitelka Zuzka Mrlíková

Návštěva výstavy betlémů v Brillovce24.1.2022

Třída 1.A si v pátek 21.1. vyšla na výstavu betlémů. Fotky mluví za vše. Podívejte se a běžte se taky podívat, betlémy budou vystaveny do 31.1. Stojí to za to.

Pavla Nechanická, třída 1.A

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zobrazuji položky 25 až 32 (7 stránek)
Školní rok:

Zajímavé odkazy