Provozní doba a info ze ŠKOLNÍ DRUŽINY 1.9.202131.8.2021

Dne 1.9.2021 bude ranní školní družina v provozu od 6.00 - 7.45 hodin a odpolední hned po obědě do 16 hodin. V další dny již bude provoz školní družiny probíhat v běžném režimu, tj. ráno od 6.00-7.45, odpoledne do 17 hodin.

Děti 1. tříd budou navštěvovat ŠD Včelky v pav. A paní vychovatelka Pavla Kolářová

Děti 2. tříd budou navštěvovat ŠD Hvězdičky v pav. A, paní vychovatelka Dagmar Kopečková

Děti 3. tříd budou navštěvovat ŠD Sluníčka v pav. F, paní vychovatelka Bc. Jana Kliková

V případě, že bude brzy ráno ještě škola uzamčena, zvoňte prosím zvonkem u hlavních dveří na družinu pav. A (Kolářová, Kopečková).

Při vyzvedávání dětí prosím sledujte cedulky na nástěnce ŠD v prostoru šaten, na nichž je uvedeno, kde se právě daná třída nachází (býváme často ve venkovních prostorách v okolí školy - atrium, školní pozemek, zelená učebna).

Dále prosíme rodiče třetích ročníků, kteří vyzvedávají děti po třetí hodině, taktéž sledujte informace o umístění dětí na nástěnce u šaten, po třetí hodině přecházíme z pavilonu F do pavilonu A, v pozdějších odpoledních hodinách zvoňte prosím na zvonek školní družiny pav. A (Kolářová, Kopečková).

Více informací o chodu a provozu naší školní družiny naleznete zde: http://www.zspodskalkou.cz/skolni-druzina/organizace-a-provoz-skolni-druziny-p52 nebo přímo u paní vychovatelek.

Děkujeme a přejeme dětem krásný a pohodový nový školní rok, Školní družina ZŠ Pod Skalkou.

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola